Svatby

Svatební událost se v podstatě v životě neopakuje a pokud už, je to výjimka, která potvrzuje pravidlo.

Svatba je tedy vyjímečná svým neopakovatemným zážitkem a je to také zásadní zlom v životě dvou lidí. Zaslouží si tedy správné a dokonalé zdokumentování.  Dnes sice téměř každý má fotoaparát ve svém mobilním telefonu, ale zkusili jste někdy někdo dát dohromady snímky, vytvořené v podstatě náhodně během svatby? Je to velký problém.

A od toho je zde jednoduché a spolehlivé řešení – ozvěte se, probereme v dostatečném předstihu Vaši představu. Najdeme vhodné prostředí pro pořízení fotografií svatebčanů a připravím vhodný scénář a pojetí sady fotografií.

Samozřejmostí je plná přizpůsobivost Vaší představě, ale nebojte se, je připravena i řada vlastních námětů pro zachycení takového významného dne.

Jsem připraven realizovat důležitou oficiální část svatebního dne – obřad, ale také postupně zdokumentovat celý svatební den od ranních příprav po pozdní svatební veselí. Budete-li si přát, je možné připravit shlédnutí základního výběru fotografií i na předvedení svatebčanům již v den svatby jako součást večerního programu – to jistě velmi oživí slavnostní večer.

Doplňkové služby

  • tisk kvalitních fotografií 10 x 15 cm přímo na akci dle výběru svatebčanů,
  • návrh a tisk fotoknihy ze svatby,
  • dárkové balení sady fotografií ze svatby pro hosty (rodiče, svědky…).
    Lze řešit jako vhodná ekonomická náhrada za svatební fotoknihu.