Společenské příležitosti

Nejen svatby je vhodné dobře zdokumentovat. Existují různá významná výročí či události v rodině, které si to zaslouží také.

Kulaté narozeniny, přírůstek v rodině, zlaté svatby… najde se toho samozřejmě více. I tyto akce stojí za to zachytit a uložit.

A taková fotokniha ze zlaté svatby – existuje jiný vhodný dárek pro oslavence? Jistě si rád na tuto významnou událost vzpomene, když bude svým přátelům ukazovat pěkné fotografie. A nebo pěkná dárková krabička s vloženými vybranými záběry – i toto řešení más své kouzlo.

Nemusíte se starat o problematiku pořízení snímků – vše nechte na mně.

Mou profesionální ctí je pořídit sadu fotografií tak, aby fotograf nepůsobil na akci rušivě, výběr fotografií je jednoznačně podřízen požadavku zadavatele a výstupem je výběr těch nejlepších snímků, dokumentujících celou, nebo jen část akce.

Cena

Cena za sérii fotografií je stanovena vždy předem po dohodě se zákazníkem. Důležité pro stanovení ceny je zejména časová náročnost a požadovaný výstup. Požadována může být jak dokumenace celé akce, tak i jen části akce – například gratulace, zahájení události a podobně.

Například cena za pořízení dokumentace večerní akce v rozsahu cca 3 hodin se pohybuje kolem  2 tis. korun.

Doplňkové služby

  • tisk kvalitních fotografií 10 x 15 cm přímo na akci dle výběru zákazníka