Reportáže

Nabízím reportážní či dokumentární fotografování zachycující přednášky či konference, pracovní procesy, prezentace výrobků,  soutěže, významné události v životě firem nebo akce, konané pro zaměstnance či obchodní partnery.

Sportovní, společenské akce, školení, podnikové motivační akce – to vše jsou příležitosti, které přímo volají po zachycení v podobě série fotografií.

Organizátor akce – a může to být obec, zaměstnavatel, školící středisko nebo i náhodný organizátor – ti všichni mohou mít potřebu zdokumentovat jejich akci. Ať už z důvodu dokladu že akce proběhla, nebo pro zveřejnění na webu, či v místním zpravodaji. Není výjimkou ani snaha přinést účastníkům trvalou vzpomínku na proběhlou akci ve formě sady vybraných fotografií.

To vše je poměrně snadno řešitelné v případě, kdy si organizátor pro tyto účely pozve profesionálního fotografa.

Mám dlouholeté zkušenosti právě z dokumentací podobných akcí. Mnou realizovaný dokument provede ve formě fotografií celým průběhem akce a pokusí se nezapomenout na žádnou z důležitých dílčích vyvrcholení ať už to jsou vrcholné sportovní výkony, důležité vystoupení i zajímavé momenty.

Výsledkem pak je série fotografií z průběhu celé akce a to jak ve formě volných fotografií vybrané velikosti, tak i ve formě speciální fotoknihy, nebo fotografií v digitální podobě, připravených pro zveřejnění na webu.

Cena

Celkové náklady na pořízení série fotografií z akce se liší v závislosti na zajišťované akci a požadovaném výstupu.
Většinou je požadována série cca 100-200 fotografií z celého průběhu při větší – například sportovní akci.

Typická cena půldenní akce bez nákladů na dopravu se pohybuje kolem cca 3 tis. korun, celodenní akce pak cca 8 tis. korun. Cena je stanovována dohodou před akcí.

Lze dohodnout i pořízení jen malé série fotografií – například pro web, článek v tisku a podobně. Cena je stanovována individuálně.

Doplňkové služby

  • tisk kvalitních fotografií 10 x 15 cm přímo na akci dle výběru zákazníka

Takže – stačí zavolat, nebo napsat mailovou zprávu, ozvu se sám, přijedu a můžeme spolu probrat možnosti, Vaši představu a najít vyhovující řešení a nastavit ozumnou cenovou relaci.