Domovské fotostránky

www.fotostranky.kutlvasr.cz

Domovské stránky přinášejí řadu dalších fotografií, testů používané techniky ale poskytuji i řadů zkušeností a praktických řešení.

Nyní je rozvoj a akzualizace webu zastavena z důvodu zastarání používaného publikačního systému. Připravuje se zcela nový web v moderním provedení.

www.bystre.kutlvasr.cz

web dokumentuje fotografiemi dění v místě bydliště. Po dobu celých pěti let byly zachycovány veškeré veřejné akce, které proběhly v okolí. Získal se tak velmi detailní náhled do místní komunity a do místních zvyklostí. Akce byly pořádány místními aktivními obyvateli.

Nyní je rozvoj a akzualizace webu zastavena z důvodu zastarání používaného publikačního systému.

Web je tedy přístupný pouze pro prohlížení, jako archiv a jako připomenutí  dění na Bystrém v letech 2012 až 2017.

www.bystre-eu.kutlvasr.cz

Speciální WEB, podrobně mapující jednu velkou společenskou akci, kterou skupina nadšenců zorganizovala v srpnu 2012 u nás v Janoviocích – Bystré

Jednalo se o setkání zástupců obcí, jejich název obsahuje slovo „Bystré

dum.kutlvasr.cz

Speciální web, mapující rekonstrukci našeho domu. Rekonstrukce byla prováděna zejména v letech 2008 až 2016. Během této doby se podařilo realizovat řadu zásadních vylepšení – výměna střechy, kompletní změna vytápění, zateplení, vodoinstalace, elekrorozvody atd. . A protože se s manželem zabýváme fotografií a fotodokumentací všeho dění kolem nás, vznikl i tento web.

Nyní je rozvoj a akzualizace webu zastavena z důvodu zastarání používaného publikačního systému, ale jistě stojí za to se na něj podívat.